У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ВИЗНАЧАЮТЬ ПРИДАТНІ БУДІВЛІ ДЛЯ ПРОЖИВАННЯ ВПО

NoneNone

Заступник директора департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення РОДА Віталій Демидов взяв участь у засіданні координаційної комісії з обліку об’єктів нерухомого майна для проживання ВПО під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Людмили Шатковської.

На Рівненщині триває робота з пошуку та підготовки житла для внутрішньо переміщених осіб. Наразі районні комісії обстежили 67 потенційних об’єктів. За результатами експертизи дві будівлі вже готові до заселення, ще пів сотні можуть бути використані після проведення ремонтних робіт. Інші об’єкти потребують додаткового обстеження або визнані непридатними для проживання.

Також комісія ухвалила рішення про додаткове обстеження ще трьох об’єктів, які потенційно можуть бути переобладнані під житло для внутрішньо переміщених осіб.