Останні новини

23.06.2026

НА РІВНЕНЩИНІ ПОСИЛЮЮТЬ СИСТЕМУ ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВ’Я

У Рівненській обласній військовій адміністрації відбулося чергове засідання Регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я. Захід провів перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін. Під час засідання представники медичної сфери, міжнародних партнерських організацій та громадського сектору обговорили актуальні питання розвитку системи громадського здоров’я та надання медичних і реабілітаційних послуг жителям області.

Серед ключових тем порядку денного – реалізація українсько-швейцарського проєкту «Діємо для здоров’я», діяльність мобільної реабілітаційної команди Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України, а також робота мобільних гінекологічних бригад, які надають медичну допомогу жінкам, зокрема у віддалених населених пунктах.

Важливою подією засідання стало затвердження обласної програми громадського здоров’я. Документ …