До маршруту пацієнта з надання невідкладної допомоги з гострим коронарним синдромом долучається Дубенська міська лікарня.
Тут з початку року працюють за пакетом НСЗУ з надання невідкладної допомоги пацієнтам з гострим коронарним синдромом.
Тож заступник начальника управління розвитку медичної допомоги - начальник відділу реформування та первинної медичної допомоги Тетяна Мельник спільно з обласним позаштатним спеціалістом з кардіології Ларисою Черначук побували у лікарні, оглянули місце надання меддопомоги, медичне обладнання, наявність кадрів.
Адже гострий коронарний синдром включає усі види інфаркту та нестабільну стенокардію. Тому лікарі, медсестри, молодший персонал надають медичну допомогу пацієнтам у складних умовах операційної.
Окрім того, за цим маршрутом пацієнта надаватимуть допомогу не лише для жителів нашої області, а й найближчих територіальних громад – Львівської та Тернопільської областей.
У Департаменті ЦЗ та ОЗ населення РОДА постійно контролюють цей процес.
Маршрут пацієнта затверджено МОЗ України.
Саме з такою пропозицією громади звернулися до Департаменту ЦЗ та ОЗ населення РОДА та отримали згоду.
ДОВІДКА. Реперфузійний центр — це відділення у закладі охорони здоров’я, де проводять коронарне стентування (відновлення кровотоку по артерії серця) при гострому інфаркті міокарда. Такі центри працюють в режимі 24/7/365.
Наразі на Рівненщині є 4 реперфузійні центри:
КНП"Сарненська ЦРЛ";
КП "РОКЛ ім. Ю. Семенюка" РОР;
Рівненська центральна міська лікарня;
Дубенська міська лікарня.