"ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ!"

None

Із таким гаслом українці відзначили десяту річницю початку Революції Гідності 21 листопада, у День Гідності та Свободи.

"ЗАРЯДЖЕНІ ГІДНІСТЮ ТА ЖАГОЮ СВОБОДИ!" – це про українців, що борються; про зброю, якою воюють; про атмосферу, в якій живемо протягом останніх десяти років, про мотивацію до поступу та про силу спротиву. Про наші десять років боротьби.

Десять років тому у вирі боротьби з багатоголосся поглядів і цінностей Майдан витворив спільний для всіх українців ідеал майбутньої України. Цей ідеал було сформульовано двома дуже ємними словами  "Гідність" і "Свобода".

Так звучить наша національна ідея. Цінності, які вивели на вулиці громадян 10 років тому та які ми виборюємо у сьогоднішній повномасштабній війні. Те, що тримало нашу оборону в найважчі часи, й те, що дасть нам силу вибороти перемогу. Нашу зброю заряджено нашою Гідністю та жагою Свободи.

Візуальний стиль кампанії суголосний із першими днями революції  Євромайданом, на який протестувальники виходили з прапорами України та Євросоюзу.

Цьогорічна десята річниця Революції Гідності дуже символічна. 21 листопада 2013 року почався євроінтеграційний шлях України. Як тоді, десять років тому, українці не дозволили розвернути курс на сателіта корумпованої росії, так і нині ми продовжуємо цю боротьбу вже за повномасштабного вторгнення росії. Тоді це була мрія. Сьогодні ця мрія вже матеріалізовується: ми стоїмо на порозі нового історичного етапу незалежної України – початку переговорів про вступ до Європейського Союзу.

В умовах повномасштабної війни, у період геополітичних та соціальних зрушень, в умовах гібридних атак та маніпуляції свідомістю мас ми вважаємо, що для українців важливо плекати історичну пам’ять і віднайти правду про минуле, щоб зберегти свою ідентичність для перемоги.

Колективи закладів охорони здоров’я Рівненщини активно долучилися до відзначення Дня Гідності та Свободи, адже гідність і свобода, воля і незалежність, права людини – це цінності, що визначають фундамент української нації та крізь століття вели покоління наших предків до становлення соборної незалежної держави. Це цінності, що плекали мрію, будували шлях до її втілення й нині дають силу та мужність захищати рідну землю від ворога.