Олег ВІВСЯННИК: «В ЦЕНТРІ НАШОЇ УВАГИ — ПАЦІЄНТ, ЙОГО ЖИТТЯ ТА ЗДОРОВ’Я»

NoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNoneNone
9 травня 2023 року відбулося засідання підсумкової медичної ради за результатами діяльності закладів охорони здоров’я Гощанщини за 2022 рік під головуванням директора Департамент цивільного захисту та охорони здоров'яРівненська обласна державна адміністраціяOleg Vivsiannik. Участь у заході також взяли заступник директора департаменту з цивільного захисту Костянтин Мазяр, заступник начальника управління розвитку меддопомоги департаменту Тетяна Мельник, заступник Гощанського селищного голови Олена Ткачук та секретар Гощанської селищної ради Дмитро Ткачук.
Перед колективами звітували керівники закладів охорони здоров’я Гощанщини - КНП "Гощанський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетяна Поліщук, генеральний директор КНП «Гощанська багатопрофільна лікарня» Галина Козяр-Грицак, керівник КНП «Бабинський ЦПМСД» Андрій Тишков та керівник КНП «Бугринська АЗПСМ» Оксана Шаляпіна.
- Вдячний керівникам та колективам закладів охорони здоров’я Гощанщини за те, що тримаєте руку на пульсі реформи охорони здоров’я, - зазначив Олег Михайлович. - Адже системний діалог та взаємодія з місцевою владою — запорука успіху будь-якої реформи. Щодо формування спроможної мережі медзакладів — це наше спільне завдання. Має бути розроблений чіткий план розвитку закладів, щоб якнайкраще забезпечити надання якісної, доступної та безоплатної медичної допомоги пацієнтам на всіх рівнях — від сімейного лікаря до вузькоспеціалізованої допомоги. В центрі нашої уваги — пацієнт, його життя та здоров’я.
Наша мета — пріоретизувати використання обмежених фінансових ресурсів та спрямувати їх у ті заклади, де вони у найкоротші терміни зможуть надати найкращий результат. Маємо чітко розуміти роль кожного закладу в мережі та відповідно чіткий перелік напрямів допомоги, який буде там надаватися. Це дозволить нам доукомплектувати заклади необхідним сучасним обладнанням та фахівцями, аби бути абсолютно впевненими, що, потрапивши туди, пацієнт отримає всю необхідну допомогу на найвищому рівні.
Олег Вівсянник вручив керівнику КНП «Гощанський ЦПМСД» Тетяні Поліщук ключі від авто. Його медики отримали від міжнародних партнерів.
- ЮНІСЕФ передав Україні 70 автомобілів, які були закуплені коштом ЮНІСЕФ та за пожертви людей з Королівства Нідерландів, для надання допомоги дітям до трьох років, - каже Тетяна Віталіївна. - Ці автомобілі допоможуть медперсоналу бути ще більш мобільним та відвідувати сім’ї з дітьми у віддалених громадах. Також вони будуть передані до 65 центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД) в 11 областях країни, що найбільше постраждали від бойових дій.
На базі Центру було створено мобільну бригаду Червоного Хреста для огляду населення у важкодоступних населених пунктах та внутрішньо переміщених осіб. За цей період було здійснено 97 виїздів, оглянуто 850 пацієнтів. Оскільки населення переважно старшого віку, тому потреба у виїздах мобільних бригад – дуже велика.
Більше інформації – читайте на сторінках Газета "Медичний вісник+"