ДОСТУПНО ПРО ПРОГРАМУ МЕДИЧНИХ ГАРАНТІЙ. ДО ВАШОЇ УВАГИ ПОСІБНИК

None
Чому одні ліки можна отримати за рецептом безкоштовно, а за інші треба платити?
✅ Хто оплачує хірургічний пакет для операції?
✅ Які аналізи можна здати безоплатно?
Із цими питаннями дуже часто звертаються пацієнти на «гарячу» лінію 16-77 НСЗУ Національна служба здоров'я України.
Для того, щоби допомогти розібратися у медичних послугах та їх фінансуванні, ми розробили посібник «Програма медичних гарантій 2023.».
Інформація, зібрана у ньому, буде цікавою і для тих, хто знає все про Програму медичних гарантій, і для тих, хто вперше про неї чує.
Адже кожен із нас у будь-який момент може стати пацієнтом поліклініки, центру первинної медико-санітарної допомоги чи лікарні.
І дуже важливо, аби всі ми розуміли свої права і безперешкодно отримували гарантовану медичну допомогу. А медичні заклади не забували про правила роботи системи. Таким чином, кожна гривня платників податків, витрачена на медицину, працюватиме для покращення життя і здоров'я українців.
Про те, які послуги та пакети входять до Програми медичних гарантій 2023, що таке «Доступні ліки», як нараховується тариф за надану послугу та скільки медичний заклад отримує за лікування одного пацієнта – усе це ви знайдете у посібнику. Завантажити його можна за посиланням: https://cutt.ly/x7efRmF.
А ще вчергове хочеться нагадати: вимагати у пацієнтів оплату за послуги, включені до Програми медичних гарантій, зокрема, через сплату благодійних внесків або неформально, ЗАБОРОНЕНО умовами договору між НСЗУ та закладом охорони здоров’я.