ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ - ВІД ЛУГАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО МЕДУНІВЕРСИТЕТУ

NoneNoneNone
4 квітня 2023 року факультет післядипломної освіти на чолі з ректором ДЗ «ЛДМУ» професором Сергієм Смірновим організував щорічний «Ярмарок вакансій». Даний захід допомагає донести інформацію про актуальні робочі місця кожному з інтернів, а роботодавцям – познайомитись та запросити кваліфікованих спеціалістів, розповідаючи інформацію про заклад. Така синергія не лише допомагає з працевлаштуванням випускників, а й розширює кордони співпраці університету з медичними закладами.
З метою залучення лікарів до роботи в Демидівській лікарні селищний голова Сергій Радченко та головний лікар КНП «Демидівська ЦРЛ» Анатолій Домбровський відвідали «Ярмарок вакансій» від «Луганського державного медичного університету» в місті Рівне:
- Мали нагоду презентувати наш медичний заклад та проінформувати потенційних працівників щодо вакансій. Присутні лікарі-інтерни зацікавилися можливістю працевлаштуватися в нашій лікарні.
Даний ярмарок вакансій організовано та проведено з метою надання громадянам інформації про наявність вільних робочих місць та умови працевлаштування в період воєнного стану.
Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Луганський державний медичний університет переїхав до Рівного та запрошує на навчання абітурієнтів. З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://www.lsmu.edu.ua/