Місія ВООЗ перебуває на Рівненщині

None

Місія ВООЗ з технічної підтримки у сфері реабілітації та обмежень життєдіяльності (надалі - Місія) перебуває на Рівненщині. На зустрічі у Департаменті ЦЗ та ОЗ населення РОДА із заступницею директора Оленою Гандзюк були присутні Піт Скелтон, Керівник напрямку реабілітації при надзвичайних ситуаціях, Штаб-квартира ВООЗ; Марлі Квін, Технічний радник, Інклюзія при обмеженнях життєдіяльності та реабілітація при гуманітарних надзвичайних ситуаціях, Європейське регіональне бюро ВООЗ та Володимир Голик, Технічний офіцер, Обмеження життєдіяльності та реабілітація, Бюро ВООЗ в Україні.

Місія перебуває відповідно до запиту Міністерства охорони здоров’я України до Бюро ВООЗ в Україні щодо надання технічної допомоги зі створення у закладах охорони здоров’я мережі стаціонарних відділень післягострої та довготривалої реабілітації. Це стосується закладів, що надають мультидисциплінарну реабілітаційну допомогу при

спино-мозкових травмах, черепно-мозкових травмах, опіках, ампутаціях кінцівок та складних скелетних травмах, та до яких планується скерування осіб, які потребують реабілітації, згідно до реабілітаційних маршрутів.

Представники Місії відвідають КП «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» РОР та КП «Рівненська обласна клінічна лікарня імені Юрія Семенюка» РОР.

Також упродовж липня заплановано  відвідати заклади охорони здоров’я у Львівській,Вінницькій,Дніпропетровській, Запорізькій, Полтавській, Київській областях, Києві та Львові.