Рівненщина отримала 6 карет швидкої від благодійників

NoneNone

Шість автомобілів швидкої меддопомоги надійшли на Рівненщину від благодійників. Половина з них працюватиме у структурі Рівненського обласного центру екстреної меддопомоги. Решта – в обласному протипухлинному центрі, Рівненській центральній міській лікарні та у ЗСУ.

«Ці автомобілі хоча й  не нові, але в дуже хорошому стані і повністю укомплектовані необхідним обладнанням. Є навіть авто 2018 року , - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Дякую благодійникам, всім нашим друзям і регіонам-партнерам за допомогу та підтримку».

Перший заступник голови РОВА Сергій Подолін відзначив сумлінну роботу медицини краю у цей важкий воєнний час.

Директор Департаменту ЦЗ та ОЗ населення РОДА Олег Вівсянник розповів, що 4 карети швидкої меддопомоги отримано від італійської благодійної організації «SERMIG». Ця компанія надає активну благодійну допомогу Рівненщині ще від початку війни. Автомобілі швидкої також отримано від компанії Vodafone Ukraine та німецьких благодійників.

Ключі від автівок  новим власникам сьогодні вручили  начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль та секретар Рівнеради Віктор Шакирзян.