ПОЇЗДКИ ВАКЦИНОВАНИМ ВІД COVID-19

МОЗ та Uklon пропонують промокоди на поїздки вакцинованим від COVID-19

 

Компанія Uklon та МОЗ запустили спільну ініціативу, щоб заохотити українців пройти вакцинацію від COVID-19. Таким чином, тим хто зробить щеплення принаймні першою дозою антіковідной вакцини, Uklon даруватиме -50% на три поїздки.

 

Скористатися пропозицією можна у всіх 27 містах, де присутній сервіс. Для того щоб отримати знижку на поїздки необхідно:

 

  • завантажити додаток Uklon і зареєструватися;
  • зісканувати з плакату в центрах і пунктах вакцинації QR-код;
  • авторизуватися в чат-боті через месенджер Telegram

 

Після цього знижка автоматично нараховується в мобільному додатку, вводити вручну промокод не потрібно.

 

“Ми вдячні бізнесу за те, що вони долучились до популяризації вакцинації від COVID-19. У всіх прогресивних країнах соціально відповідальний бізнес висловлює свою підтримку та наголошує на важливості щеплень. Адже зараз йдеться про збереження життя та здоров’я, як і персоналу, так і клієнтів. І тільки спільними зусиллями ми всі зможемо повернутись до нормального життя”, – сказав Ігор Кузін, заступник міністра – Головний державний санітарний лікар України.

 

Ініціатива діє до 31 жовтня 2021 р.

 

"Це вже не перша наша ініціатива спрямована на захист громадського здоров'я. Раніше разом з Helsi.me ми відкривали консолідовану запис на вакцинацію для всіх драйверів, які співпрацюють з нами. А в локдаун допомагали з логістикою медикам і онкопацієнтів. Завжди раді об'єднати зусилля з колегами і партнерами, тому що віримо, що так ми здатні подолати ковід ще швидше", — розповів Сергій Смусь, співзасновник і COO компанії Uklon.